DEPO RAF SİSTEMLERİ MONTAJ-BAKIM-DEMONTAJ

Depo raf sistemleri, her alandaki endüstriyel işletmelerin ürün, mamül, yarı mamül veya malzemelerinin stoklanması veya istiflenmesi amacıyla kullandıkları opsiyonel sistemlerdir. Müşterilerin depo alanlarına, ihtiyaç ve taleplerine göre çeşitlilik göstermektedir.

Sırt Sırta (back to back) Raf Sistemleri

En yaygın, ekonomik ve geniş kullanım alanlarına sahip konvansiyonel depolama sistemleridir. Sırt sırta Raf sistemleri, iki modülü arka arkaya gelecek şekilde yerleştirilip aralarına çift taraflı ara bağlantılar takılarak oluşturulur.

Detay

Giydirme (silo) Raf Sistemleri

Giydirme raf sistemi, depo için gerekli olan çatı ve dış cephe ihtiyacınızı ortadan kaldırır ve binasız raf sistemi kurmanıza olanak sağlar.

Detay

Mekik (shuttle) Raf Sistemleri

Mekik raf sistemi forkliftlerin koridorda gezmesine gerek kalmadan otomatik taşıyıcı ile ürünlerin raflar boyunca yüklenmesini ve boşaltılmasını sağlayan yüksek yoğunluklu depolama sistemidir.

Detay

İçine Girilebilir(drive in - drive trought) Raf Sistemleri

Paletli ürünlerin derinlemesine istiflenmesini sağlayan bu sistemlerde, forklift sistemin içine girer. Yüklenecek ürünleri blok olarak yükleme ve boşaltma imkanı sağlar.

Detay

Çok Katlı (mezzanine) Raf Sistemleri

Mezanin raf sistemlerinde raf ayakları kullanılarak platform sistemi oluşturulur. Bu sistemde maksimum yükseklikteki depolar platform ile birleştirilerek ilave kullanım alanı sağlanmaktadır.

Detay

Konsol Kollu (gargamel) Raf Sistemleri

Konsol kollu raf sistemleri, özellikle uzun ürünlerin (profil,boru,plastik vb.) depolanmasında kullanılır.

Detay

Kayar (roller) Raf Sistemleri

Kayar raf sistemi paletlerin üzerinde, eğim sayesinde boşaltma yönüne doğru kendiliğinden kayması için ağır makara kanallarından oluşmaktadır.

Detay

Hafif Yük (mini-rack) Raf Sistemleri

Arşiv kutuları ve yedek parçaları gibi küçük ve orta hacimleri ürünler için en ideal depolama sistemidir.

Detay

Kızaklı (push back) Raf Sistemleri

Kızaklı raf sistemi her katta derinlemesine palet depolanabilmesine izin verir. En öndeki palet dışında tüm paletler aynı seviyede sıralanır.

Detay

MARKET RAF SİSTEMLERİ VE EKİPMANLARI MONTAJ-DEMONTAJ

Market grubu rafları gıda veya farklı kategorideki hızlı tüketim ürünlerinin teşhiri için kullanılmaktadır. Projede öngörülen yerin, teşhir edilecek ürünlerin ağırlığı ve hacmine göre tasarlanmaktadır.

YAPI MARKET VE MAĞAZA RAF SİSTEMLERİ VE EKİPMANLARI MONTAJ-DEMONTAJ

Bu Raf sisteminde altta ürün teşhiri ve rafın üst tarafında ürün stoklanabilir. Depo raflarına Market rafı entegre edilerek yapılan bie sistemdir. Mağaza ve marketlerde teşhir edilen tüm ürünler kolaylıkla ve hoş bir görünüme sunulur. Depo ve mağazanın aynı alanda kullanılması işletme maliyetlerini %50'ye varan oranlarda düşürür.