Kurumsal

Model Raf Montaj olarak 2016 yılında, ülke genelinde profesyonel raf montajı hizmetine başladık. Sekiz yılı aşkın süredir raf sektörünün içinde olan deneyimli ve donanımlı ekiplerimizle, kuruluşumuzdan bu yana endüstriyel alandaki küçük - orta - büyük işletmelerin sayısız projelerini tamamladık ve tamamlamaya devam ediyoruz. Sektörün ileri gelen firmalarıyla birlikte çalışıyoruz. Müşterilerimizin beklentilerini gerektiği şekilde karşılıyoruz. Sorunlarına akılcı ve sağlam çözümler üretiyoruz.

Vizyonumuz

Türkiye’de yaygın, güvenilir ve aynı kalitede hizmet sunan, müşteri ve insan kaynağını en değerli aktifi olarak kabul eden, sürekli olarak fark ve değer yaratan, rakiplerinin örnek aldığı, saygın ve piyasa değeri yüksek, lider firma olmaktır.

Misyonumuz

Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde anlayarak, onlara en doğru kanaldan en uygun çözüm ve değer önerilerini sunan, etik değerlerinin ve sosyal sorumluluğunun bilincinde olarak dünya standartlarında sürdürülebilir karlılık ve verimlilikle faaliyet gösteren, müşteri memnuniyetini her şeyden üstün tutan bir firma olmaktır.

NELER YAPTIK

42

farklı ilde

359

farklı firma

486

tamamlanan proje

4

devam eden projeler